Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Karlo SizzLing

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
72
1. Vaše ime u RL: Karlo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Od 16.00 do 23.00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): Kroz tjedan 4-5 sati, a kroz vikend 6-8 sati
6. Vaš Discord: .karlito0000
7. Vaše ingame ime: Karlo SizzLing
8. Vaš ID: 22002
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State-a

Dodatne Informacije

1. Zašto želite postati admin?

Zelim postati admin zato jer mi je vec dosadio RP,to mi je prvi glavni razlog,samim time znam da sam sposoban za ovo i da mogu puno doprineti kao admin.Isto tako zelio bi i volio bi pomagati novim igračima u RP-u.Ovo bi bili glavni razlozi!!

2. Koje su vaše prednosti?
Moje prednosti su da sam odgovoran i volim saslusati druge kako i šta.Znam da ljudi vole kada admini brzo odgovaraju i stizu samim time nastojao bih se maksimalno truditi da brzo odgovaram i pomazem drugima da poboljsam RP drugima i sebi.Imam iskustva sa dosta RP servera i sa administracijom.Znam solidno oko ove platforme.Volio bih pomagati i kazniti kad ce biti potrebno,naravno ljepse bi mi bilo da pomazem nego kaznjavam ali ako se mora kazniti i to se radi!

3. Koje su vaše najveće slabosti?
To da nekad nisam tu ali to je rijetko,te da se jako volim zezati,dosta sam šaljiv,ali u situacijama kada treba biti ozbiljan sam ozbiljan nema zezancije.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?

Da,naravno

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je da imate biznis dok ste administrator):
Nemam biznis ali DA.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?: Ako je nekad problem to je skola i treninzi
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,313
Intervju ce biti sutra 30.01.2024.
Budite u cekaonici u 20:00h.

Ukoliko vam ne odgovara termin ispitivanja, kontaktirajte me na discordu: shayk
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom