- Joined
- Dec 23, 2023
- Messages
- 118
Admin me stavlja u demorgan za gp.6.15 a nisam radio gp.6.15.Lepo sam izbrojao igracu 5 sekundi zato sto nas uporno napadaju i jer smo imali 5 ljudi koji su pokusali da nam ukradu panele mi smo se branili i brojali mu.On je imao jos pancir obucen na sebi i ja nisam mogao da znam da li je sa njima ili ne ja sam mu brojao i on se nije pomerio.Ne znamkako je ovo gp.6.15.Sve se vidi i na njegovom povu i cuje.