- Joined
- Nov 12, 2023
- Messages
- 236
pre sveka jesam uradio sam cl ali sam se brzo pokajo jer sam imo 2 upozorenja koristim njegov link od videa jer nemam svoj ali da je admin mogo da pogleda da li sam ja u tom momentu bio u zatvoru ( bio sam) jer sam se vratio i igricu i neki lik me je vezo ja sam opet uradio cl i dobio zatvor 30min e sad cak sam dobio upozorenje od admina (ne napustajte igru tokom hapsenja) tako da ja sam jos fakticki u zatvoru i imam sulju da sam dobio ban hvala u napred a u formatu sam moro avakovo ime da napisem jer nas forum ne dozvoljava brojeve