Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37257
Players nickname
Cofi Rolex
Administrators nickname
Luka Lucciano
Date
Jan 22, 2024
Time
14:04
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=bRJkGmO0JTg

Cofi_Rolex

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
17
Postovani Mujo...
(appeal za unban)
Pre oko godinu dana sam zapoceo igrati najbolji projekt sto se tice RP-a koji sam video na youtube od Mudje, kobnog dana sam sve pare puko na pijaci i kupijo kocnice nivoa 3 i hteo da ih prodam.
lepo sam napisao oglas da ih prodaje za 250k (tada im je tolika i bila cena) i lik mi je prebacio na bankovni racun 185k ako se ne varam, i ja sam mu rekao da mi prebaci jos 100k i rekao je daj mi kocnice, ja sam uhvatio sprint i pobegao na moj rozi BMX i pobegao sa sve kocnicama od sebe, ja sam znao da to nije dobro i da ne radim ono sto ne zelim da mi se radi ali nekako je lik mislio da sam previse viok ID za njega pa da moze lako da me preveri, meni je stvarno zao zbog toga i ako se nadje taj lik stvarno mogu da mu dam kocnice bez nadoplate nije mi problem. jer mi je ovo jedina opcija da opet igram svoj prvi i omiljeni RP jer sam dobio na twinku ban za 1.1 zbog toga sto sam pozajmio epic games acc za gta pa ga promenio kad sam kupio svoj.
skinite mi sve sa naloga da budem ,,defolt,, i bicu vam zahvalan jer zelim da pocnem ispocetka nova sticanja i pohode sa drugarima sa servera!
prihvatam sve i skidanje para i sve samo da dobijem kartu za los antoss sa svog glavnog acc-a!
pitanje, da li postoji nacin da dobijem bilo kako da igram GrandRP ili ne?
Hvala na citanju, srdacan pozrav!
cofi_rolex
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom