Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino haze
Suspect ID
46543
Date of violation
Jan 27, 2024
Time of violation
03:07
Proofs
https://m.youtube.com/

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
Sve u Pov molicu fino i ako ja dobijem neku kaznu to ce hiti bez raloga jer Sam zut Ne sme raditi MG niti bilo sta treba da se Malo Rpa a ne ovako ja zut a kaze mi da nisam u vagose poz
 
Last edited:

Cofi Superstar

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
102
Coveku je sa razlogom receno da izadje iz HQ plus je usao unutra bez odobrenja lidera kao sto pise u pravilima onda dolazi i spominje tu kako ja nisam u org sto je cist mg a u zuto sam kao sto se vidi na snimku kako on zna da ja nisam u org ako sam u zuto? molim da se covek strogo kazni !
HAHAHAHAHAHAHAAHAHAH MEGA SELF REPORT HAHAAHAHHAAHAHA KACI SAM SEBE UDRI JAHAHAAHAHHAHA
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
391
ako treba pov kako mi dolazimo u HQ sa IC razlogom, prilozicu ga ako admin zatrazi
druze dva puta ti je brojano u HQ dva puta si ubijen ne snam u cemu je problem ? lakav IC sta pricas ti decko ako toliko mrzis vagose sto dolazis da smaras ? toliko nije mi jasno sta imas od toga smejes se bez ralogs glumis neko mudo pravis se da si ti svima nama sef pa nisi ajde gledaj sebe i ifi u femilise i marabuntu pa njih zajebavas da bidis kako ces svuda dobijati BL jer ti decko ne znas pravila Radis TK dodje njih 4 da se zale na tebe i plus mene pucas decko ajde ne gubi se nego gledaj svoja posla toliko !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom