Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino Haze
Suspect ID
46543
Date of violation
Jan 27, 2024
Time of violation
03:50
Proofs
https://imgur.com/a/7QYpCzV

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Covek me vredja preko foruma i stalno me uznemirava i preti hoce da mi nabije Warn i trudi se Naseg lidera iz vagosa naziva kidom a meni govori da nemam ruke sto je velika uvreda svako je dobio kaznu za to poz i hvala
 

Aleksandar Obama

Player
Player
Joined
May 13, 2023
Messages
111
Covek me vredja preko foruma i stalno me uznemirava i preti hoce da mi nabije Warn i trudi se Naseg lidera iz vagosa naziva kidom a meni govori da nemam ruke sto je velika uvreda svako je dobio kaznu za to poz i hvala
Jaoj velika steta ne Mozes to resit ic pa moras ooc auu
 

Cofi Superstar

Player
Player
Joined
Aug 1, 2023
Messages
102
burazeru ponavlja se to kontas ? cisto vredjanje Dolazi nam u HQ smara lik znaci strasno..: Jos ovaj lik konstantno krsi pravila servera...
Hahahahahahahahahahah 7575 ima 8 forum stranica sto je kacen, vise od 80% tih zalbi je approvano, moja je volja sto te ne kacim za konstanto krsenje pravila
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Molim da se ivaj covek kazni za vredjanje preko foruma jer se vidi kako on meni govori da nemam ruke sto je uvredja.. onda govori i vredja naseg lidera kaze da je kid kao sto kidara spada u vredjanje svako je dobio kaznu za to! Molim da ga admin kazni 7 dana Odmorim jer stvarno ovo ne alja covek nas scaki dan smara dolazi u HQ pica nas u HQ i ovo nije jedina kazna koju je dobio i koju ce dobiti... Molim da se nesto preuzme povodom ovoga!
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
Slika bih isto sa pc-a nego je smeker obrisoa poruku kao i chet a ja ne mogu uci u tu poruku mada admini mogu da provere forum pa neka udju i nek vide da ja ovde nisam nista zgresio.... imate dva dokaza nije nikakva montaza niti bilo sta ja to nikad nisam radio pozdrav za administratore <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom