Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
35525
Players nickname
Amir Luxury
Suspect ID
40580
Date of violation
Jan 28, 2024
Time of violation
00 00
Proofs
https://youtu.be/Zy3Q9wmxMlg?si=GbG92cUUIWqU2Ygj

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
Na POV-u se vidi kako radi revenge kill i kako nije ispostovao da se ne moze vratiti u borbu 15 minuta. Prije toga puca na mene na pijaci.
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
Trimujes snimke, sto je zabranjeno. Drugo, u Vladi si, a pucas se po Red Zoni
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
FearRP molim te. Bilo nas je 4 i sasvim sa pravom smo uletili u red zonu i ispucali se a to sto ti ne postujes pzz 1.1 i g.p 6.7 nije do mene
 

Tony Eldiablo

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Mar 18, 2023
Messages
107
Samo ti okaci snimak od pocetka, ne smijes da trimujes snimak. Ban 30 dana. Okaci i kako ste me vezali na pijaci
 
Last edited:

Danijel Stojkov

Player
Player
Joined
Nov 27, 2023
Messages
33
Ovako pod 1. Koristis nedozvoljeni softwer za snimanje, pod 2. MG-as upaljen ti je u pozadini diskord i sve se cuje, pod 3. u vladi si i ides da se pucas u crvenoj zoni, pod 4. vezujes coveka kod pijace bez razloga, nemas razloga da ga vezujes, Kad ga vezujes i hapsis treba da imas ceo snimak situacije znaci od pocetka do kraja a ne da upalis snimanje i onda vezujes i vuces, burazeru ti imas ovde 5-6 gresaka i sad ti dalazis nekog da kacis, po ovome ti bi trebao biti kaznjen za sve ovo sto sam naveo, Srdacan Pozdrav!
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
Imas okacen jos jedan snimak od momka koji je ubijen hvala lijepo.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom