Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
50795
Players nickname
Lazar Cvetkovic
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Jan 26, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/uLmz1KN

Ficomoncler

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
30
Dobar dan postovana administracijo dobio sam ban za G.P 1.1 zbog deljenja akaunta to sam dobio jer sam spavao kod druga i usao na moj nalog preko njegovog pca a nisam znao za to pravilo a G.P. 1.4 sam dobio zbog multi acc jer sam pre 2 godine napravio acc na kom nisam ni igrao i sad pre 3 meseca sam napravio jos jedan nalog koji sam koristio kao mejn acc i jos jedan pored toga koji sam mislio da je twinko i na tom drugom acc sam igrao kao mejn jer sam zaboravio da imam onaj prvi akaunt.
Nije problem da mi se obrise taj prvi i treci nalog da mi ostane samo 50795 jer na njemu imam sve i koristio sam ga kao majn jer sam zaboravio na prvi pristajem na money wipe i druge kazne.

Hvala na razumevanju.
 

Ficomoncler

Player
Player
Joined
Dec 16, 2023
Messages
30
Izvinjavam se samo da dodam da bi voleo da se ovo sve resi i nastavim da igram jer sam puno truda i vremena ulozio na ovom acc i nebi voleo tako lako da sve ode.Za prekrseno pravilo obecavam da se vise nece ponoviti.

Hvala na razumevanju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom