Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39967
Players nickname
Pedja Svrsic
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Oct 4, 2023
Time
14:00
Proofs
//

Pedja_Neskovic

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
26
Dobar dan postovana administracijo. Pre skoro 4 meseca sam se spremao za skolu i krenuo. Kada sam dosao iz skole na mom ekranu me je zateklo nesto sto nikada nisam hteo da se desi. Pisalo je da sam banovan za G.P 1.4 i pisalo je da mi je banovan twink. Bio sam zbunjen i otisao sam da vidim koje je to pravilo: 1.4 Zabranjeno je imati više od 1 dodatnog računa (Twinking) | Trajna zabrana svih računa osim glavnog računa. Glavni račun će dobiti zabranu do 60 dana. Kada sam procitao to bio sam jako zbunjen jer sam ja imao samo jedan racun. Posle par dana ja sam krenio citati na forumu zalbe i video sam da ljudi imaju isti problem kao ja i da su uspeli dobiti unban. Sada cu vam ispricati sta se desilo. Negde oko pocetka 2023. godine moj drug je poceo igrati na ovom projektu i on se zove Samir Poplava | 39588 . Posle par meseci me je pozvao da igram sa njim na projektu ali ja nisam imao gta. Rekao mi je da mogu igrati na njegovom epic gamesu, a da si posle par dana kupim gta. Tako je i bilo posle nedelju dana ja sam kupio gta. On je odlucio da ce da se prebaci sa epic gamesa i tako je i bilo. Epic games je ostao napusten i niko ga nije koristio. Posle par meseci Samir Poplava | 39588 je dobio ban i odlucio da napravi twink nalog Samir Svrsic | 47903 . Ja, Pedja Svrsic | 39967 ni jednom nisam dobio ban na duzi period pa nisam imao potrebu da napravim twink nalog, ulozio sam jako puno vremena na grand rp i zeleo bi da se vratim. Znam da twink nije appeleable ali ovo nije twink molim vas da pogledate u logovima da je cak i druga ip adresa i drugi racunar. Proslo je skoro 4 meseca od mog perma bana i zeleo bi da se vratim na ovaj projekat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom