Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved G.P 5.11 + G.P 6.4 G.P 6.15 I 13403 17704

Status
Not open for further replies.
Your ID
48178
Players nickname
Shotrri Forbay
Suspect ID
13403 17704
Date of violation
Jan 29, 2024
Time of violation
20:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=hV4ZWZCq16Q

Shotrri Bugatti

Lider
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
79
dosli namerno sve se vidi u pov i Hapseme u moja familarna kuca i plus ID 37529 daje mi Kaznu od 50k

Part2
 
Last edited:

Zarko8

Player
Player
Joined
Jul 21, 2023
Messages
8
Ko je ovde uradio Mass Rule Break, pogledaj sta radi tvoj lik iz familije...
 

Bankman

Player
Player
Joined
Oct 8, 2023
Messages
55
Šta je ovo FIB ili GOV koj je došo ispred kuće da maltretira ljude?
Ako je GOV onda niste smjeli sa radite ovo i baš me interesira koj Rank GOV imate.
Vi ste morali zvat FIB.
A ovaj iz porodice šta je uradio to nije roleplay nego to je slučaj za admina CR.
Vi ste sada miješali IC sa OOC.

Ovaj im Broji usred ulice i to bez razloga.
Za mene bi vi trebali da dobite kick iz organizacije.
 

Aleksandar Ganavrnoooo

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
11
Šta je ovo FIB ili GOV koj je došo ispred kuće da maltretira ljude?
Ako je GOV onda niste smjeli sa radite ovo i baš me interesira koj Rank GOV imate.
Vi ste morali zvat FIB.
A ovaj iz porodice šta je uradio to nije roleplay nego to je slučaj za admina CR.
Vi ste sada miješali IC sa OOC.

Ovaj im Broji usred ulice i to bez razloga.
Za mene bi vi trebali da dobite kick iz organizacije.
ja sam radio svoj poso ja se ne mesam u poso njihov sta su radili... lepo se vidi na pov da sam bio ispred zatvor i oni su rekli kolega da li mozete da uhapsite lice ja sam naravno reko da mogu
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,603
Prije nego donesem odluku zalba nije u ispravnom formatu

- Pogledajte pravila za popunjavanje zalbi - Ispravite format naslova
- Rok za ispravku greske je 6h
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,603
Prihvaceno

ID 53734 dobit ce kaznu za CR + GP 6.15

- 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.
- U ovom slucaju Vi ste pucali na sred ulice a tu niko nema RP razlog za pucanje .

-CR - Zabijanje svojim autom / prevoznim sredstvom u druga auta / prevozna sredstva

ID 54061 dobit ce kaznu za CR
- CR - Zabijanje svojim autom / prevoznim sredstvom u druga auta / prevozna sredstva

ID 13403 dobit ce kaznu za Baiting + FailRP

- Izazivate tako sto ulazite u tudje dvoriste cak i nakon sto vam je odbrojano
- FailRP koristite GOV automobil u privatne svrhe obzirom da Baiting nije Sluzbeni biznis
- Vezujete lice bez razloga i odvezujete , ako vam neko u njegovom dvoristu broji ne krsi niti jedan zakonik , pozovete FIB / LSPD / SAHP dodju na mjesto provjere dal osoba ima dozvolu za oruzje dal je ilegalno i tako dalje , ne iskoristavate permisije organizacije za vezivanje !

ID 5551 dobit ce kaznu za MG
- Meni je jasno da ste samo htjeli da pomognete i da ste im skrenuli paznju al " Rjec " admin ne smije da se koristi u IC / RP situacijama .

ID 17704 dobit ce kaznu za GP 6.15 + FailRP

- Osoba broj jedan kojoj brojite okej ima pusku puca po ulici vidim RP razlog iako je to vise FIB nego GOV posao al okej , ali vi pridjete i bez da date zahtjev brojite = GP 6.15
- Da zanemarim to potpuno drugom igracu citiram " Ajde i ti isto 5s " , gdje je zahtjev , i gdje je rp razlog da pucate na nenaoruzano lice koje vas pritom nije napalo na sred ulice , niste imali razlog = GP 6.15



FIB Agent je samo radio svoj dio RP-a nije on kriv sto nije znao na koji nacin je GOV sluzbenik uhapsio ovo lice !
Takodje kao kurator GOV-a zelim da naglasim da ova vrsta undercovera nije dopustena GOV-u , ne radite CF niste FIB , nema potrebe da idete po dvoristima familija !!



 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom