Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

crnogorac

Player
Player
Joined
Jan 28, 2024
Messages
4
  1. Ime porodice: Tigrovi

    Leader porodice: Diana Melen

    ID Leader: 41415

    Broj kuce porodice: 536
    Discord Leadera Porodice: bjatman

    Forum link od vlasnika porodice: crnogorac



    Rankovi u porodici:


    1.- Suspend (Clan koji je prekrsio pravila)
    2.- Family Member (Novi clan porodice)
    3.- Warrior (Clan porodice koji je nov ali se trudi i ide na Akcije)
    4.- Dousnik (Clan koji ima povjerenje Familije i vec je duze vreme tu)
    5.- Vojni Major (Clan koji vodi akcije sa drugima i vec je duze vreme u Porodici)
    6.- Kapetan (Clan koji ima pristup skoro svim vozilima i spada pod High Commandu)
    7.- Direktor (Clan koji ima povjerenje Familije i sme da Izbacuje ljude/koristi skladiste)
    8.- Izvrsni direktor (Zadnji Cin koji se moze da dobije, ima pristup svemu osim Porodicnom Balansu)
    9.- Don (Co-Leader Familije(Ja))
    10.- Boss (Clan koji je porodicu napravio)



    Istorija Porodice:



    Bilo je to pre 17 godina kad smo ja i Natalija dosli u grad Los Santos. Dosli smo sa 19 Godina iz Hrvatske do Ekonmije posto je Zivot bio tezak. Nije bio pocetak lagan. Tesko je bilo naci poso, ljudi nam nisu verovali. Ali skupili smo reputacije i dobili smo Respekta. Nismo imali puno para ali smo se digli na noge i islo nam Je dobro. Bili smo kod par poznanih u Familiji dugo vreme. Ali su propali. Nakon sto smo skupilo dovoljno iskustva smo isli u Drzavne Organizacije. Nismo hteli Kriminalni zivot vise. Bili smo u LSPD, SAHP i GOV-U Obadvojica smo zajedno osli u Organizacju FIB i krenuli neke bolje Pare zaradjivat. Spojili smo sve sta smo imali od para i kupili kucu u Mirror Park. Ja sam mu dao par skupih auta sto sam imo i malo para da nam dobro krene. Skupili smo Clanove i krenuli ici na akcije. Takodjer smo krenuli da uzimam Sfere uticaja da se Familija digne u rangiranju.
    [9:34 PM]
    Pravila porodice:

    1.Zabranjeno je pucati bez razloga oko familijarne kuće i raditi anti-afk.

    2.Familijarno vozilo se mora vratiti napunjeno. Ako se desi nešto sa vozilom lice koje je vozilo to auto snosi novčanu kaznu.

    3.Zabranjeno je vređanje člana porodice. Kazna 7 dana suspenzije i mogućnost samo rada na plantaži. Ali za ponovljeni prekršaj sledi izbacivanje iz familije.

    4.Nema medjusobnog ubijanja (TK).

    5.Poštovanje viseg čina.

    6.Ko nije aktivan u familiji ne učestvuje na događajima. Osim ako lider ne odluči drugačije.

    7.Zabranjeno je da se ide na pljačke bez dozvole lidera.

    8.Poštivanje pravila pljačke.

    9.Da se ne radi iza ledja familiji i da se ne odaju planovi familije.

    10.Obavezno poštovanje pravila grada da nebi bilo upozorenja.

    11.Svi članovi porodice dužni su da se uzajamno poštuju. Za ne poštovanje gore navedenih pravila kaznu određuje lider.



    Ciljevi familije:

    1.Napredak među familijama

    2.Širenje biznisa

    3.Osvajanje terena

    4.Uvođenje novih građana u biznis

    5.Skupljanje novca i kupovina novih biznisa

    6.Pomaganje novim članovima



    LOGO FAMILIJE:









    OUTFIT:



 

Michael Goat

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,660
Prihvatam vašu neformalnu organizaciju!
Hvala za apliciranje,
uživajte i nemojte kršiti server pravila i ne idite protiv server skripti.
Neformalna organizacija će vam biti data u roku od 24-48 sata u igri i na discordu

Na GRAND discordu obavezni ste da upisete svoje ime po formatu Ime familije | Ime inGame
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom