Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
17049
Players nickname
Milance Kalifornia
Administrators nickname
Abraham Elkhabib
Date
Feb 1, 2024
Time
5:20
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/313193/#post-1121396

Milanče Kalifornia

Player
Player
Joined
Jan 12, 2023
Messages
19
Dobrosrcan pozdrav svima adminima.

Dobio sam demogran za p.z.z.1.1. na 180min. Stvarno nije, da se pravim pametan!

Prošli tjedan, bio sam opet aktivan posle dugo vremena. U tom periodu STVARNO sam se trudio biti dobar i fer igrač, ako skratim priču, igrač 22266 je prijavio igrača 36863 zbog ubistva na pijaci.. U tom prošlom videu (kojeg je naravno i mongloid naravno izbrisao), viden sam i ja i jos 2(3) igrača koje ne poznajem koji smo dobli istu kaznu kao i prijavitelj (supčina, mongloid) znaci p.z.z.1.1.

Naravno danas posle 3 dana, odkad mi je administrator smaknuo veselje do igrice, vracam se ja.. Gde pristanem?, u gulagu... Naravno skačim se sa adminom, koji se je osječao vređanim, pukne mi jos ovaj lik za g.p.5.3. 7dana al ok.

Zanima me kako lik, kojeg sam okačijo prije godinu nije dobio ništa Rejected - G.P 6.15 | 37337 , dali mi igramo istu igru???????? Hvala bogu sudite igrici... "

Dobrobit:
- uoštevanje pravila (RP),
-poštovnje.
-ja bolničar lutam celi dan po gradu (6-7h ponekad i 11h) na kraju me admin baci u dg jer sam monstruma, koji me je sutirao opalio 3 puta...

Zahtjevi:

-zbog krivične uptožbe igrača ID17049, i , zahtjeva da se mu isplati škoda v višini 5m€, koje če sudija porazdeliti med sve 3 oškodovane člane,
-višja doslednost i človelnost admina ( ako ne upali kodo GBT)
-trajni ban za igrača ID:22266, zbog kojeg nastrdamao ostali fair rp igrači (možete videt i po forumu da je problemati

Boga se zakunem, da nije fer ni ljudski podnesena odlka za 180min.


Lep pozdrav. Milanče (What is name honey)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom