Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
15957
Players nickname
Stevo_Plastelin
Administrators nickname
Tefo_Koturic
Date
Feb 3, 2024
Time
00:00
Proofs
https://ibb.co/ZxVNfL0

Rijad Ljevo

Player
Player
Joined
Dec 4, 2023
Messages
75
Naime, dobio sam ban za G.P 6.22 jer sam "krao iz sefa", to nije istina, ako hocete imam za svedoka druga Nemanju Fury cije su stvari bile u gepeku bile, dogovorili smo se da napustimo fam jer je propala i ja sam uzeo stvari koje mi je Nemanja rekao da uzmem i stavio kod Fazile_Baustelic u gepek jer je i on samnom i Nemanjom odlucio da napusti familiju, medjutim Fazile_Baustelic je dobio ban na 7 dana i nisam mogao da stvari vratim Nemanji, uzeo sam iz fam auta samo stvari koje su nase i to je to... Vlade_Royalll mi je takodje na discord napisao da ce da mi namesti ban...
 

uros12s123

Player
Player
Joined
Feb 2, 2022
Messages
3
Pozdrav, ja sam Fazile_Baustelic(2829), ja sam svedok Steve, on nije krao iz fam auta jer mu je Nemanja_Fury rekao da stvari iz gepeka iz fam auta uzme i prebaci kod mene u auto, i on je to uradio, ja sam dobio ban na 7 dana i kad se vratim vraticu stvari Nemanji.
 

Nemanja Fjurii

Player
Player
Joined
Feb 3, 2024
Messages
250
Naime, dobio sam ban za G.P 6.22 jer sam "krao iz sefa", to nije istina, ako hocete imam za svedoka druga Nemanju Fury cije su stvari bile u gepeku bile, dogovorili smo se da napustimo fam jer je propala i ja sam uzeo stvari koje mi je Nemanja rekao da uzmem i stavio kod Fazile_Baustelic u gepek jer je i on samnom i Nemanjom odlucio da napusti familiju, medjutim Fazile_Baustelic je dobio ban na 7 dana i nisam mogao da stvari vratim Nemanji, uzeo sam iz fam auta samo stvari koje su nase i to je to... Vlade_Royalll mi je takodje na discord napisao da ce da mi namesti ban...
Pre svega ja sam bio tu na bubici sa njima a pre svega rekao sam vlade royalll da cu staviti tu moje puske i municiju jer ne smem da imam vise u svojim kolima ali onda smo odlucili ja steva i fazile da izadjemo iz familije jer smo hteli u bolju i rekao sam stevi i faziletu da uzmu stvari jer ja nisam mogao i evo sada smo u drukoj familiji i oni nisu krali nego sam im ja reko i to uopste nije bilo od vlade royalll nego od mene ako treba moze licno da popricaamo ja i admin da kazem detaljno sve.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom