Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33595
Players nickname
Ante DeLuca
Administrators nickname
Relja Shark
Date
Feb 6, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/590419/#post-2153051

Mile Kosilica

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
145
Dobar dan, aplicirao sam se za admina i relja shark mi je odbio i banao me za G.P 1.4, na mom accountu sa ID 33595 dobio sam ban za kradju iz skladista, no ja sam se zalio na odluku i Mujo Simba mi je prihvatio zalbu i dao unban na account ID 33595, moj main account je 14018 i takodjer je perma banovan, a moj PRAVI i jedini TWINK je 33595 ali mi ga je relja shark banovao, ako moze mujo da pregleda jer ce on da zna o cemu se radi jer mi je on dao unban, hvala vam unaprijed i ako nesto nije jasno spreman sam na discord da popricamo i da vam objasnim, iako mislim da sam dobro objasnio, u proofs cu staviti admin aplikaciju na kojoj je napisano da sam banovan za GP 1.4 (Twinking) koji ne radim jer je ovo moj jedini i pravi twink na kojem igram (i jedini acc na kojem igram uopce) hvala na citanju, lp.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,741
Posaljite mi zalbu gdje sam vam ovaj ID unbanao ili nesto gdje smo pricali za ovaj ID jer ne mogu se sjetiti
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,741
Odbijeno, ovo nisu uopste ista pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom