Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4210
Players nickname
Santo Capra
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 3, 2022
Time of violation
22:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=mcR2hnQgjzo

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
TK-kao sto se vidi pri kraju snimka ubijaju svog coveka i posle toga ga dizu.
MG- decku je oduzeta komunikacija kao sto je i sam rekao.
FearRp- decko se ni malo ne plasi za svoj zivot kao sto moze da se vidi po ponasanju decka na snimku.
beit takodje
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Low HP je bio nije nameran "TK" , njih je dvojica tako da bespotrebno pominjanje cele organizacije.
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Snimano preko bandicema zamolio bih da se igrac kazni za gp 6.17
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS
od kad je OBS bandicam ako mozes da mi kazes?
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Low HP je bio nije nameran "TK" , njih je dvojica tako da bespotrebno pominjanje cele organizacije.
Pošalji POV gde je bio LOW Hp i kako si ti to video. Sasvim slučajno od 7 zelenih prvi meci uleću u plavog lika i ubijaju ga. Dešava se da tako idu i ubijaju svoje sasvim slučajno
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Low HP je bio nije nameran "TK" , njih je dvojica tako da bespotrebno pominjanje cele organizacije.
Ne znam o kojoj dvojici pričaš 5, 6 vas je došlo pomoću MG-a i uradili ste TK a ovaj je radio FeaRP što znači da Marabunta snosi posledice za dva prekršena pravila zbog +3 člana a ovaj dobije za FearRP!
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Ako vam on iznese IC informaciju putem VOIP Programa ( Discorda, Teamspeaka itd) smatra se MG-om zato što je to OOC. A vi ste svi to iskoristili i dok ovo lice nije imalo komunikaciju vi ste nekim čudom došli punom opremom ravno na nas i radilo TK nad svojim čovekom tj ubili ga.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS
od kad je OBS bandicam ako mozes da mi kazes?
Admin će ti objasniti
Ako vam on iznese IC informaciju putem VOIP Programa ( Discorda, Teamspeaka itd) smatra se MG-om zato što je to OOC. A vi ste svi to iskoristili i dok ovo lice nije imalo komunikaciju vi ste nekim čudom došli punom opremom ravno na nas i radilo TK nad svojim čovekom tj ubili ga.
Tako što je Marabunta ceo dan u ghettu i tako što idemo na svaki event , i tako što nas ima uvek na turfu tačan broj , a ne kao vas i što vas dodje dvoje na turf. Jedini dobijemo legale org na pljačkama i eventima.
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Druže Marabunta je ceo dan u ghettu i ispoštujemo svaki event . Jedini smo uspešni na pljačkama protiv legalnih org.

Tako što je Marabunta ceo dan u ghettu i tako što idemo na svaki event , i tako što nas ima uvek na turfu tačan broj , a ne kao vas i što vas dodje dvoje na turf. Jedini dobijemo legale org na pljačkama i eventima.
Bravo za to što dobijaš, jedini i dobijate warnove za kršenje pravila zbog takvih poput vas, svaka čast za trud al ceo sistem je sjeban zato što svi gledaju da sjebu nekog, sa ovom žalbom se slažem zato što ste stvarno sjebali stvar i nije lepo sa vaše strane kolko god se vi trudili za drugo.
 

Xavi Lovell

Player
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
36
Ispoštujte bar malo RolePlay i pravila, uzet ćemo vam 50k i municiju,gunove pa ćete vi nama, pucat ćemo se to je sve igra, druže neću mu uzet kuću vrednu 50 milki pa da pričate na discordu i da mgate radi siće i da rizikujete warn, upropašćavate to što se momci trude za turf a vas boli kurac vi ćete otić u drugu org i isto radit.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Bio sam live ako treba dat cu ja sa live a sta radi lik zavlaci da oni dođu i da nas poiju dok imamo gun-ove na njegovoj glavi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom