Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Svilacc Tinn

Player
Player
Joined
Aug 25, 2022
Messages
11
Informacije

1. Vaše ime IRL:
Tin Svilković
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: oko 5+ sati
5. Vaš Discord: svilactin
6. Vaše ingame ime: Tin Svilacc
7. Vaš ID: 1343

Dodatne informacije

1. Lider za LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


  • Dobar sam u ovom poslu te sam naučio puno, jedan od najaktivnijih radnika koji je bio u top 5 najuspješnijih ljudi u oglasima. Bio sam u ovoj organizaciji par mjeseci gdje sam upoznao dosta ljudi koje bih i sada pozvao da mi pomognu voditi ovu organizaciju.
  • Mislim da bi bio dobar Lider jer su neki članovi moje uže porodice bili novinari, pa sam upoznat sa njihovim radom, pravima što smiju i ne smiju objaviti te kako treba izgledati format neke vijesti ili članka.
  • Oduvijek mi je išla gramatika te mislim da bi mogao naučiti svoje radnike puno o tome kako ne bi griješili u pisanju te zaobišli mogući warn.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

  • Uveo bih Team building – smatram da radnici nisu dovoljno povezani sa Liderom pa bih uveo svaki tjedan da svi skupa kao organizacija odlazimo na primjer na vožnju sa kroserima po planinama kako bi se bolje povezali, stvorili bolji odnos sa radnicima i uostalom stvorili kvalitetnu organizaciju koja će funkcionirati bez svađa i nesuglasica.
  • Uveo bih podcast – moja orginalna ideja je bila da napravim poseban YouTube kanal na kojem bi snimali podcaste sa liderima, bogatim ljudima koji bi možda dali neki savjet kako zaraditi na serveru, o događajima na serveru, izlazili na neka bitna događanja i intervjuirali na primjer pobjednike „Car Showa“ i to sve objavljivati. Na kraju bih od tih videa napravili shortove koje bi objavili na TikTok.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom