Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
40379
Players nickname
Kreso Vice
Administrators nickname
Raymond Willson
Date
Feb 9, 2024
Time
22:34
Proofs
https://www.youtube.com/

Kreso Vice

Player
Player
Joined
Apr 3, 2023
Messages
43
Dakle ja sam pucao sa autoputa gdje mi je pisalo red zone u dosta širokom krugu te sam nakon duzeg vremena dobio kaznu za G.P .6.15, kada sam pozvao admina navedenog u naslovu i porazgovarao sa njime on tvrdi kako je to novo pravilo koje je nastupilo na svoje prije otprilike godinu dana, nakon toga zovem drugog admina koji nije bio siguran o toj odluci pa je pitao ostatak administracije jesam li ja upravu te se rajmond ponovo javlja i brani se odmah, ocigledno je shvatio da je donio krivu odluku, a drugi admin kojeg sam zvao tvrdi da ostatak admina kaze da se to smije, te nakon toga zovem rajmonda ponovo kako bih mi pomoga napisati ovu zalbu te se obraca vrlo neozbiljno i podsmjehuje se na skoro sve sto kazem kao da me provocira, ali ajde na kraju, nakon duzeg vremena je valjda odradio svoj posao ako je krivi format on je kriv, Dakle volim igrati na ovom serveru ali nebi voli biti ometan sa krivim odlukama administratora do sad mi je sve bilo super i admini su stvarno pomogli u svakoj situaciji. Smatram da nisam kriv s obzirom na odgovore ostalih admina, nisam u mogucnosti igrati svaki dan te mi 3 sata puno znaci, stoga bi volio da se ovo sto brze rijesi i da me oslobodite kazne ako nisam kriv ili da se barem ovo vise ne ponavlja. Hvala na čitanju žalbe, i isprike adminu ako sam u krivu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom