Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
39171
Players nickname
Marko Vasquezz
Suspect ID
48108,48036
Date of violation
Feb 11, 2024
Time of violation
20:12
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=4-7KKPvmhf0

Marko Verstappen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 25, 2023
Messages
105
U Pov-u se vidi kako ja idem da vidim kucu gde me sacekaju dvoje covjeka jedan me gazi i dok me on gazi ovaj drugi mi broji dok sam ja na zemji i nemogu da izadjem iz dvorista zato sto me ovaj drugi gazi autom to je fail rp ja sam napustio dvoriste a 48036 je nastavio da me gazi, onda ja sam krenuo da pucam na ovog sto me gazio a onaj drugi bez da broji i bez da mi da zahtev je krenuo da puca na mene.
 

Marko Verstappen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Dec 25, 2023
Messages
105
U Pov-u se vidi kako ja idem da vidim kucu gde me sacekaju dvoje covjeka jedan me gazi i dok me on gazi ovaj drugi mi broji dok sam ja na zemji i nemogu da izadjem iz dvorista zato sto me ovaj drugi gazi autom to je fail rp ja sam napustio dvoriste a 48036 je nastavio da me gazi, onda ja sam krenuo da pucam na ovog sto me gazio a onaj drugi bez da broji i bez da mi da zahtev je krenuo da puca na mene.
Isto ja sam dobio kaznu za tu situaciju zato sto sam pucao bez brojanja u isto vreme snjim
 

Kevin Odd

Grand ❤️‍🔥
Server Administrator
Joined
May 6, 2023
Messages
1,125
Prihvaceno
ID:48036 ce dobiti kaznu za PG+VDM
ID:39171 ce dobiti kaznu za G.P 6.15
ID:48108 ce dobiti kaznu za G.P 6.15
ID:48684 ce dobiti kaznu za FailRp

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom