Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
51090
Players nickname
Neca Turferski
Suspect ID
33329
Date of violation
Feb 12, 2024
Time of violation
3:02
Proofs
https://youtu.be/hcdcFtE4nBU?si=Xxj-F7-S_3OfuJ_T

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,777
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Naslov nije napisan u ispravnom formatu - Pogledajte pravila za popunjavanje zalbi
- Ceka se odgovor Lidera takodje ako potvrdjuje ili ne potvrdjuje ovu zalbu neka se izjasni u komentarima !
- Rok 6h
 

Marsal Alhabib

Player
Player
Joined
Feb 6, 2022
Messages
80
!Odobravam !
img
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Ljudi Hakovan mi je mail, diskord grand itkd...
Ja nisam bio tu par dana sve i jedna soba na diskordu mi je obrisana poruke druga osoba pisala drugim ljudima uz to mnogo osoba guta slova ovo je bio ID Od te osobe 48385 pre nekog vremena i Muja je obavesten za prosli put kada su me hakovali...
sad moram da pravim novi diskord jer nece da mi se salju poruke tipa Muji i jos nekim ljudima sa kojima sam unazat pisao
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
Takodje me ljudi iz gova dobro poznaju i znaju da ja to ne bih uradio
jer poznajem dobro pravila a i imao sam realno dovoljno svojih kako i para i kola i scarf svetlece patike itkd bas mnogo stvari
pa evo ovim putem da se obratim nekom u vezi mog slucaja proverite samo IP adresu osoba koje je ulazilo preko mog naloga na grand server dok nisam bio prisutan tu..
i bukvalno kome god da se obratim iz gova koji su tu duze da im kazem treba mi novac ili nesto pomogli bi mi..
TAKODJE NECU ULAZITI NA SVOJ NALOG DOK SVE NE PROVERE LJUDI KOJI SU ZADUZENI ZA TAKVE STVARI.
 

DavidMirkovic

Sam svoj gazada
Player
Joined
Jun 4, 2022
Messages
369
Takodje me ljudi iz gova dobro poznaju i znaju da ja to ne bih uradio
jer poznajem dobro pravila a i imao sam realno dovoljno svojih kako i para i kola i scarf svetlece patike itkd bas mnogo stvari
pa evo ovim putem da se obratim nekom u vezi mog slucaja proverite samo IP adresu osoba koje je ulazilo preko mog naloga na grand server dok nisam bio prisutan tu..
i bukvalno kome god da se obratim iz gova koji su tu duze da im kazem treba mi novac ili nesto pomogli bi mi..
TAKODJE NECU ULAZITI NA SVOJ NALOG DOK SVE NE PROVERE LJUDI KOJI SU ZADUZENI ZA TAKVE STVARI.
isto satvr se desila ako i sa vagnerovim kravama :D pojeo vuk magarca otvaraj linkove jos i budi pametan :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom