- Joined
- Jul 15, 2023
- Messages
- 108
Postovani Abrahame i Mujo juce sam dobio perma ban za Blacklisted zbog neceg sto sam napiso Mujo Simbi na discord ja se stvarno izvinjavam zbog toga nisam ja to piso niti bi ikad tako nesto napiso administraciji ja stvarno neznam ko je piso moj drug je imo pristum mom discord acc i valjda je on to napiso ako nije ja stvarno neznam ja cim sam vido da je neko to napiso odma sam obriso poruku tako da vas molim dajte mi unban ja nista nisam kriv ja nebi nikad reko ruzne reci administraciji ili bilo kome drugom.