Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
52674
Players nickname
Leon Markovicc
Suspect ID
12669
Date of violation
Feb 14, 2024
Time of violation
19:04
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=2rpCTF3wdTI

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,086
Ajde nemoj da kukaš, dokument sa PD i ostalo je potpisan i zavrsen, zajednicke akcije i ostala patroliranja, na sta se ti zalis nemam rijeci
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,086
Senior ce objasniti tom adminu a ja cu tebi, IC stvar nema veze sa OOC stvarima i forumom

Nemoj da se mjesas u moj posao i posao policije, tvoje je da slusas naredbe a ne radis rp2win.

Odbijena zalba ce biti i sljedeci put pamet u glavu a ne da pitas odakle mene tu, nemoj sutra da se iznenadis kad te u getu uhapsim sa bio, za ovaj bezobrazluk cu ti da se oduzim, da si barem postavio konkretnu zalbu pa ajdw, ovako cu ti upamtit id, sretno
 

Aliraz Armonde

Player
Player
Joined
Jun 16, 2023
Messages
115
Senior ce objasniti tom adminu a ja cu tebi, IC stvar nema veze sa OOC stvarima i forumom

Nemoj da se mjesas u moj posao i posao policije, tvoje je da slusas naredbe a ne radis rp2win.

Odbijena zalba ce biti i sljedeci put pamet u glavu a ne da pitas odakle mene tu, nemoj sutra da se iznenadis kad te u getu uhapsim sa bio, za ovaj bezobrazluk cu ti da se oduzim, da si barem postavio konkretnu zalbu pa ajdw, ovako cu ti upamtit id, sretno
da li ovo znaci pretnja ili ne kapiram iskreno?
 

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
587

Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.


ID 12669 dobit ce kaznu za Fail Rp.
ID 53276 dobit ce kaznu za Fail Rp.

Dokument koji je bio namenjen o potpisivanju ugovora da SAHP moze da kontrolise region grada,nije overen od strane GOV Curatora te samim tim krsite pravilo da SAHP moze patrolirati regionima Sandy Shores,Paleto Bay i autoputevima i to je Fail Rp.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom