Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3293
Players nickname
Ikac_Amsterdam
Suspect ID
1111 - neZ njegov id
Date of violation
Mar 5, 2022
Time of violation
12:04
Proofs
https://imgur.com/iSaMFwS

Castello

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Danas sam dosao na pijacu sa Ferrarijem i parkirao ga do palmi u GZ, i otisao sam razgledati tezge kad mi odjednom dolazi notifikacija kradja vozila, odem gore, vidi se trag gdje je auto bio i nista, saljem ja report dolazi Milan Mancic i govori da je vidio da auto guraju dole do kucica pored mora, sto se i vidi u bijelom krugu da je negdje pljacka vozila, i jedino mi je krivo sto neko ne zna RPat i mora gurati vozilo iz GZ da bi ga ukrao, meni nisu bitne pare da li cu ih dobiti ili ne, ali nije prvi put da mi se ovo desava, vec su mi jednom na isti nacin ukrali i G Klasu na pijaci... Vjerujem da mozete pogledati i logove i provjeriti sve jer nije korektno da neko krsi takva pravila i meni pravi stetu od 450k, tj. Luka Mesic, nemam njegov ID, nisu mi htjeli dati Administratori rekli su da stavim ID 0000 pa ce oni pronaci te informacije valjda.

 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze da je vaš auto bio tu parkiran.

Imate 6h da dostavite dokaze.
 

Castello

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Ja ti govorim da je i admin vidio da je auto odguran, a i ja nemam razlog da lazem vidi se tu trag tockova, i nisam imao razlog da slikajem auto jer je u GZ znaci na istom mjestu gdje ja stojim, ne znam da li se to moze provjeriti u logovima? Ali napominjem nije prvi put da mi se auto na toj pijaci krade, dosta mi je ove nepravde sto rade, zelim kaznu za ovog igraca sto je prekrsio pravilo, pare su mi manje bitne koliko me nervira kada neko krsi moj RP
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
180
Ja ti govorim da je i admin vidio da je auto odguran, a i ja nemam razlog da lazem vidi se tu trag tockova, i nisam imao razlog da slikajem auto jer je u GZ znaci na istom mjestu gdje ja stojim, ne znam da li se to moze provjeriti u logovima? Ali napominjem nije prvi put da mi se auto na toj pijaci krade, dosta mi je ove nepravde sto rade, zelim kaznu za ovog igraca sto je prekrsio pravilo, pare su mi manje bitne koliko me nervira kada neko krsi moj RP
Trebo si trazit revive od tog admina da pregleda tvoju zalbu,ovako ti je dzaba.
Ovo ti nije rp server !
 

Castello

Player
Player
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Admin je rekao da ce pogledat, neka se i sam ovdje izjasni, dosao i otiso posle toga mi nije vise odgovarao na tikete, a sto se tice jel RP ili nije svakako je glupo da se na takav nacin krade auto, da ga ti guras sa drugim autima iz GZ, i ja nisam dosao ovdje da se raspravljam vec da trazim svoje pravo. Znaci ja bi posle svakog izlaska iz svog auta morao uraditi SC Pa i u GZ?
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Žalba nije ispravljena u datom roku
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom