Zdravo dobio sam ban sigurnosti by Mujo na 60 dana. Pitao sam vise admina na discordu za pomoc jer nisam znao sta to znaci a na grandrp pravilima nisam mogao da nadjem to pravilo. Jedan od njih mi je odgovorio i rekao mi je da je zbog anticheata i ako ja ne koristim cheat. Taj dan nisam ni igrao igricu pa me samo zanima zbog cega sam dobio ban(appeal unban)