- Joined
- May 21, 2023
- Messages
- 66
Postovani Mujo i Abrahame.Danas sam dobio ban za G.P. 4.1 od Allena Siktera. Da ne duzim mnogo zelim samo da kazem da ja nikakve softvere kao sto su auto kliker itd ne koristim. Danas sam bio na plazi kod teretane radio vjezbe za Battle Pass i iskljucio sam monitor da ne bude bezpotrebno upaljen i da se nebi nesto urezalo na display.
Klikao sam E na tastaturi i ne znam situaciju niti sam je vidio niti znam kako je doslo do toga da dobijem ban za G.P. 4.1 bez nekog jakog dokaza.
Nadam se da se ovo moze na neki nacin rijesiti.
Klikao sam E na tastaturi i ne znam situaciju niti sam je vidio niti znam kako je doslo do toga da dobijem ban za G.P. 4.1 bez nekog jakog dokaza.
Nadam se da se ovo moze na neki nacin rijesiti.