- Joined
- Feb 16, 2024
- Messages
- 2
Pratim u zadnje vrijeme, kako vam ide (barem na forumu) te sam zaključio da je to posao za troje ljudi, moj prijedlog je da zaposlite "Curator of Administration" admina koji će imati istu funkciju kao Ivkezz Obama s obzirom da vodstvo administracije i jeste posao za troje ljudi, hvala na razumijevanju 