- Joined
- Apr 23, 2023
- Messages
- 72
Dobar dan, poštovana administracijo. Dobio sam ban na 60 dana na mojem twink account-u jer sam ga sam zahtevao. Ne sjećam se kada i tko me banovao jer imam automatsku registraciju. Ako je moguće da dobijem unban, da mi ovo bude druga šansa ako ne dobijem unban na main accountu. Sve informacije zašto sam dobio ban na main accountu su na ovoj žalbi: Pending review - Unban Appeal | PD 1.7 | Aldin Verstappen / Marin Solo
Hvala na čitanju, nadam se na unbanu jer se želim vratiti i uživati u roleplay-u na ovom serveru.
Hvala na čitanju, nadam se na unbanu jer se želim vratiti i uživati u roleplay-u na ovom serveru.