Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14531

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Zdravo Ivkez, dobio sam ban za generalno pravilo 6.17. Snimanje/Clipanje sa programom koji snima samo jedan Layer.
Ja sam koristio program "Medal"
Pre svega jer je bolji kvalitet, manje koristi graficku i nema black barova.
Nisam znao da je zabranjeno da budem iskren, koristio sam taj program duze vreme za druge igrice i dok sam na discordu sa drugarima. A i kako sam se savetovao, admin Shomy mi je rekao da to pravilo prvobitno sluzi kad neko nekoga reporta za cit pa da bi imali proof kada budemo reportani ili kada reportamo. Ali ja sam reportao situaciju u rp, ne ooc event. Pa bih voleo da dobijem unban ako je ikako moguce. Mislim da nisam veliki prekrsaj napravio, u buduce cu naci bolji porgram. Zao mi je zbog greske koju sam napravio nesvesno.
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Milion sam puta video ljude koji koriste medal za snimanje i nisu dobili ban , trebate razjasniti sta je dozvoljeno a sto nije zato sto ljudi poput ovog lika dobijaju ban za dzabe...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Kada sam bio dobio ban za generalno pravilo 6.17 koristio sam bandicam i tada mi je admin andrija stanisic rekao u discord dm da je medal dozvoljen snima sve slojeve i zvuk i ostalo.
 

Scarlet Dashwood

Only if you wish to suffer...
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
593
Milion sam puta video ljude koji koriste medal za snimanje i nisu dobili ban , trebate razjasniti sta je dozvoljeno a sto nije zato sto ljudi poput ovog lika dobijaju ban za dzabe...
Kada sam bio dobio ban za generalno pravilo 6.17 koristio sam bandicam i tada mi je admin andrija stanisic rekao u discord dm da je medal dozvoljen snima sve slojeve i zvuk i ostalo.
Hvala vam momci jer se trudite oko mene i ako vas ne poznajem❤️😁
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom