Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
56421
Players nickname
ne znam
Administrators nickname
Miki Delon
Date
Feb 15, 2024
Time
16:20
Proofs
https://imgur.com/NBPqI2f

Kasapin Twinkijas

Player
Player
Joined
Feb 17, 2024
Messages
4
15.2 u 16:20 igrac id 27610 okacio je mene (56421) i igraca 35964 za p.z.z 1.1. Na snimku se vidi kako igrac 35964 ubija igraca 27610 medjutim ja sam samo drzao pusku u rukama bez da sam opucao metak na bilo koga. Administrator Miki Delon kaznio je igraca 35964 medjutim takodje je kaznio i mene iako nista nisam uradio. Voleo bih da Miki svoju odluku razmotri jos jednom i u najboljem slucaju otkloni warn zbog kog sam sada i banovan za 3 warna. Ovako nesto se svakako nece ponoviti ali bi mi znacilo da mogu da igram sa dva warna koja sam zasluzio, bez da sam kaznjen za ovaj koji mi je Miki dodelio. Hvala.
 

Kasapin Twinkijas

Player
Player
Joined
Feb 17, 2024
Messages
4
15.2 u 16:20 igrac id 27610 okacio je mene (56421) i igraca 35964 za p.z.z 1.1. Na snimku se vidi kako igrac 35964 ubija igraca 27610 medjutim ja sam samo drzao pusku u rukama bez da sam opucao metak na bilo koga. Administrator Miki Delon kaznio je igraca 35964 medjutim takodje je kaznio i mene iako nista nisam uradio. Voleo bih da Miki svoju odluku razmotri jos jednom i u najboljem slucaju otkloni warn zbog kog sam sada i banovan za 3 warna. Ovako nesto se svakako nece ponoviti ali bi mi znacilo da mogu da igram sa dva warna koja sam zasluzio, bez da sam kaznjen za ovaj koji mi je Miki dodelio. Hvala.
Takodje se na thread-u od igraca 27610 vidi da je kao your id stavio 27610, medjutim na youtube videu koji je stavio u svojoj zalbi, id igraca je 53564 sto bi znacilo da je okacio tudji pov sto znaci da zalba ne moze biti prihvacena i da ja ne bi mogao da budem kaznjen kao i drugi igrac koji je kaznjen. Zbog ovih svih navedenih razloga bih cenio da Miki Delon ponovo razmotri svoju odluku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom