- Joined
- Feb 10, 2024
- Messages
- 54
Postovana Administracijo, pre svega zelim napomenuti da ovo nije zalba ni na jednog admina niti ikoga ovo je moja molba za Unban. Situacija je ovakva dobio sam ban za G.P 1.4 Imao sam vise od 1 dodatnog naloga, imao sam sve ukupno 3 naloga (38261,39211 i 46509) na svom prvom nalogu sam dobio perma ban za kradju iz skladista, a na ostala 2 sam dobio G.P 1.4. Jel bi mi molim vas mogli dati jos jednu sansu da zaigram na ovom projektu, necu ponoviti svoje greske nisam znao nece se ponoviti.