- Joined
- Oct 10, 2023
- Messages
- 181
Poštovani,Abrahame,Mujo dobio sam kaznu jer sam bio u LSPD stanici i nisam znao da mi je mikrofon bio pojacan na maks i kad sam krenuo da pričam admin Alen Sikter me je mute napisao sam na tiket da li je bio target spec on mi je odgovorio da ima zalba na forumu na mene nigde ne vidim zalbu na mene bio bi zahvalan da mi se skine mute jer nisam kriv hvala lepo