Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7575
Players nickname
Valentino Haze
Administrators nickname
Mujo simba Abraham
Date
Feb 17, 2024
Time
00:00
Proofs
https://www.google.rs/?gws_rd=cr&ei=kCaBVpvLIcKHygOv9YSABQ

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
dobro vece shvatio sam da sam pogresio i da zelim da se vratim nazad na grandu dobio sam za g.p 1.1.... Dobio sam ban mislim da je zato sto sam dao drugaru pc jer njegov nije radio nisam znao da ako se prijavis na drugi acc da ces dobiti za 1.1 ja nisam ni znao da se on prijavio tek posle sam video ali bilo je kasno... zao mi je zbog svega ali nisam kriv kunem se daj te mi jos jednu sansu Postovani mujo simba i abrahame cenim vas daj te mi jos jednu sansu nece se ponoviti nikad vise takav problem... mislim da nisam nacinio toliku stetu serveru Pozdrav ......
 

Haze Tino

Player
Player
Joined
Mar 13, 2023
Messages
390
dobro vece shvatio sam da sam pogresio i da zelim da se vratim nazad na grandu dobio sam za g.p 1.1.... Dobio sam ban mislim da je zato sto sam dao drugaru pc jer njegov nije radio nisam znao da ako se prijavis na drugi acc da ces dobiti za 1.1 ja nisam ni znao da se on prijavio tek posle sam video ali bilo je kasno... zao mi je zbog svega ali nisam kriv kunem se daj te mi jos jednu sansu Postovani mujo simba i abrahame cenim vas daj te mi jos jednu sansu nece se ponoviti nikad vise takav problem... mislim da nisam nacinio toliku stetu serveru Pozdrav ......
I da pristajem da sve pare u grandu budu obrisane.. znam da sam rekao da sam isao u igraonicu jesam ali pre toga se ovo desilo koliko znam... 😟
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom