- Joined
- Feb 8, 2023
- Messages
- 498
Lik je povuko zalbu a i imam pov gde sam brojo i dalje me ljudi kazne zamolio bi da mi se skine warn Jer nije uredu da ovo admini rade ako je povuceno nema pravo da kazni igraca
Approved - G.P 6.15 | 38883
Vidi se sve u pov-u da me lik puca bez da broji svaki igrac mora da broji on je izasao bez brojanja i pucao
gta5grand.com