postovanje administracio pkacio sam zalbu na igraca za
Fail RP i admin je odbio zalbu naveo je da nema nikakvi nepravilnosti a lik na nas petero upada u dvoriste di smo svi sa puskama znaci lik se ne boji za zivot i molim da se igrac kazni
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.