Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50855
Players nickname
Luis_Blanco
Suspect ID
3088, 56100, 54937
Date of violation
Feb 21, 2024
Time of violation
10:58
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=2N0cqtFwGIU

Tenatako

banned.
Player
Joined
Jan 3, 2023
Messages
201
Gazenja nisu bila namerna prvo gazenjre vozis po sred puta jebenim trotinetom msm da si tu i sam kriv a drugo gazenje ti nije sprecilo nikakav rp jer si malo zakacen nisi bacen u svemir a za ovaj pg jbg kaznite coveka ne zna pravila vidis po id aj poz forum wariori
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Gazenja nisu bila namerna prvo gazenjre vozis po sred puta jebenim trotinetom msm da si tu i sam kriv a drugo gazenje ti nije sprecilo nikakav rp jer si malo zakacen nisi bacen u svemir a za ovaj pg jbg kaznite coveka ne zna pravila vidis po id aj poz forum wariori
Hahaha, smesan si kao cirkus
Decko, u svojoj traci sam, ako te neko pita
Cudno da ste me oborili tri puta sa trotineta slucajno, pa me onda sasvim slucajno robali ahahah
Za takve indijance poput tebe jedini lek je ovo 😁
 

Gotti Angel

cale
Player
Joined
Jul 19, 2022
Messages
129
Kacis sebe za PG i FearRP (Sa trotinetom vozas se po autoputu gde auti idu 120/150Km\h, nemas strah da te neki auto ne udari)
 

Bojke98

Player
Player
Joined
Nov 8, 2023
Messages
129
Haahahah, znaci ako autom idem 80 mora biti fear rp jer nemam strah da ce me neko ko ide 120 udariti? I, skupi malo gca, kupi trotinet, provozaj ga, pa ces skontati da ide skoro toliko koliko si napisao da idu auti 🤣
A i radi cu odlezati za 3 pga ako treba, samo da dobiju kaznu koju su zasluzili😂
 

Jozza Shayk 🔥

Frankfurt am Main
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
343
Nakon pregleda i dokaza odlucijo sam Prihvatiti ovu zalbu.
ID: (54937) Dobiti ce kaznu za ( PG) ( Kupi oruzije sa puskom u ruci)
ID: (56100) Dobiti ce kaznu za (VDM) ( gazi igraca po 2 put)
ID: (3088) Dobiti ce kaznu za (VDM) ( tek kada ga je udarijo izlazi mu iz vozila i krece da mu broji)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom