- Joined
- Apr 23, 2023
- Messages
- 72
Dobar dan, poštovana administracijo. Dobio sam ban na mojem twink accountu još davno jer sam ga sam zahtjevao. Zahtjevao sam ga zbog sebe. Da radim na sebi ooc. Naime, main account mi je bio banovan zbog IRL threathing... Bio mi je loš dan i ti momci su me živcirali i jednostavno mi je puko film. Nekad se ne mogu kontrolirati. Nego da se vratimo na temu, dana 13.1.2024 kada sam zahtjevao ban na twink accountu, ostalo mi je par dana za unban na main accountu. Zato mi nije bio problem izdržati tih par dana bez granda, jer sam znao da ću uskoro dobiti unban na main-u. Sad sam ponovo dobio ban na main account-u nepreviđenim slučajem, stoga želim imati drugu šansu i nastaviti igrati na ovom projektu. (već sam tražio unban za ovu situaciju na ovom account-u ali bez dokaza, sad sam ih našao i pišem ponovo)
Hvala unaprijed i ugodan ostatak dana.
- Dinac
Hvala unaprijed i ugodan ostatak dana.
- Dinac