- Joined
- Nov 26, 2023
- Messages
- 106
Molim vas za unban jer igram na ovom projektu vec pola godine i jako mi se svidja. Znam da sam ubio EMS zaposlenika ali nisam njega teo, da sam znao da je on ne bih ga ubio. Kad bolje razmislim, nisam nikoga trebo ubijati. Znam da sam pogresio i da zasluzujem kaznu, ali molim za unban jer mogu da obecam da se to vise nece ponoviti. Hvala administraciji na citanju i nadam se prihvatanju. Pozdrav!