Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
48506
Players nickname
Zoki Roki
Suspect ID
55405 55828 56273
Date of violation
Feb 22, 2024
Time of violation
20:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=xZL5Ohub86I

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
297
Sve u povu ganjam svog lika iz fama jer mi je uzo ofarban rev iz auta okrecem se da sjednem u auto pojavljuju se 3 covjeka iz LSPD i pucaju iz daljine bez brojanja dajte mi MG samo da dobiju 3 warn
 

Profa00

Player
Player
Joined
Feb 3, 2022
Messages
114
igrac kad opali metak policija ima pravo da puca a posto si bio kod njih Policija je samo uzvratila paljbu tako da nista pogresno uradili nisu jel si ti prvi opalio metak
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,991
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljuciti žalbu.

• Dostavite POV od pocetka situacije do kraja

• Imate rok 6h
 

Dakigas13

Player
Player
Joined
Jul 23, 2023
Messages
37
Sve u povu ganjam svog lika iz fama jer mi je uzo ofarban rev iz auta okrecem se da sjednem u auto pojavljuju se 3 covjeka iz LSPD i pucaju iz daljine bez brojanja dajte mi MG samo da dobiju 3 warn
to brate samo kaci kerove
 

Zoki Roki

Player
Player
Joined
Oct 27, 2023
Messages
297
Evo vam pov od pocetka momak mi uzima rev bjezi ja ga puca mbez brojanja jer mi je drug nema veze dajte mi 6.15 ali ovaj pov je od pocetka do kraja situacije
 

Denza Washington 🔥

Leader
Leader
Joined
May 16, 2023
Messages
1,991
Nakon pregleda dokaza odlucio sam PRIHVATIT ovu žalbu.

• ID 48506 Dobit ce kaznu za G.P. 6.15 + MG

Što se tice policije koja je bila prisutna nece biti kaznjeni jer nisu prekrsili server pravila !

( Policijski sluzbenici su bili prisutni kada si zapucao na igraca u vozilu, samim tim ugrozio si bezbjednost gradjana upotrebom vatrenog oružja, u takvim slucajevima policija ne treba da broji jer ste koristili vatreno oruzje a ne hladno, u navedenoj situaciji nisu Vam trebali brojati i imali su pravo da zapucaju na Vas i uhapse Vas )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom