- Joined
- Feb 23, 2024
- Messages
- 1
Pozdrav, dobio sam ban za 1.4 i sad nemogu igrat. Jako bih htio igrati na ovom projektu te vam se jako ispricavam na svojoj pogresci. Svjestan sam tog svog postupka i obecavam da vise necu nista tako slicno napravit. Ja bi molio admine da mi daju unban i odobravam uzimanje novca. Puno bi mi znacilo. Hvala svima unaprijed.