Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zahtjev za skidanje "upozorenja" | Shomy McQueen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1015
Players nickname
Vajoo Djingos
Administrators nickname
Shomy McQueen
Date
Mar 6, 2022
Time
01:35
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=tO9pHnG9Vc4&ab_channel=GamesTV

Vajo Masina

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
201
Dakle dobio sam "upozorenje" 6.3 u 01:35 zbog G.P 6.5 (Zabranjeno je počiniti bilo kakva kaznena djela protiv zaposlenika EMS -a (Ubiti, opljačkati itd.) Priznajem pogriješio sam, te se u potpunosti slažem sa odlukom administratora. Samo bi htio reći zašto sam to napravio , dakle ja sam to napravio zato što sam mislio da se odvija ammo run te sam zato pucao po njima. Da sam znao da je to EMS sigurno ne bih pucao po njima. Bio bih vam jako zahvalan kada bi mi oprostili i skinuli "upozorenje". Hvala!
 

Tim_

Cry more but Marabunta still on top
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
302
Dodje bolnicar u crvenom audiu q8 sa zamracenim staklima u geto i ja ga slucajno refleksno pogodim i on krene da mi se dere dobijas ban itd... treba zabraniti takve stvari bolnicarima (bilo kakvu modifikaciju njihovih vozila) zato sto verujem da je to i sada bio slucaj ...
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
Prisustvovao sam dogadjanju i nismo znali da je to ems pravljenje lekova. Mislili smo da je ammo run bio u pitanju jer se ovo desilo i prosli put kada su nas gazili sa kamionima ljudi iz ammo runa. Oprostite covjeku zbog nesporazuma sa bolnicarima, vec sam rekao Lideru bolnice o problemu i nesporazumu i rekao je da je ok.
 

lovro❤️

Vendetta on Top!! ❤️
Player
Joined
Dec 25, 2021
Messages
300
otkada su modificirani bolnicarski auti ne raspoznaje se je li bloods, bolnicar ili netko sasvim treci koji nije povezan sa bilo kakvim tekucim roleplayem i bez veze se dobijaju warnovi za robanje u getu jer se dogodi nesporazum gdje se ne zna tko je tko i na kraju bolnicar nastrada. Dajte coveku drugu sansu jer ju je stvarno zasluzio.
 

Dzordz Mirkonson

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
77
Ja garantujem za njega da to nikada ne bi uradio to se takodje moze proveriti da decko nikada ne pravi probleme ovde je doslo do greske u prepoznavanju tacnije trenutni bolicari ne mogu da se propoznaju da su stvarno bolnicari zamolio bih vas da mu skinete warn hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Postovanje, sva kaznena djela protiv bolnicara su strogo zabranjena i necemo vam skinuti warning. Vasa je odgovornost da pratite sta radite. Zatvoreno!
Offtop komentari ce biti sankcionisani
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom