ja cu sad dobiti bahame iz razloga jer me vaske taj koj me prijavio mi smo u femu i on mi je dao suspent jer sam ga ubio a on me prvi ubio imam i pov ako ocete pov javite se i ako zatrazite pov ja vam mogu poslati pov i sad cu dobim opet bahame a dobio sam ub ban prije 3 dana i sad cu opet na bahame i sad neznam sta cu da radim tako da vam hvala admini na bahamam i uzivaje jer ce te izgubiti jed igraca hvala
i sad cu prodati pc havala na svemu grand.molim vas da me un banate molim vas jer ovo nema smisla mi smo0 iz fema i stalno se zezamo aliizgleda da mu nije bio dan niti meni