Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
50631
Players nickname
Fao Lii
Administrators nickname
Tefo Koturic
Date
Feb 24, 2024
Time
15:00
Proofs
https://youtu.be/pCTO0aDkz9E?si=UPakEQLEE_qR2Vk5

Fao_Liii

Player
Player
Joined
Jan 29, 2024
Messages
12
Draga Administracijo, hteo bih da podnesem zalbu na Admina (Tefo Koturic), jer je krivu odluku doneo, nakon pregleda snimka odlucio je meni dati G.P 6 15 zato sto sam brojao licu van moje teritorije.
G.P 6 15 se moze koristiti u situaciji ako vama to lice smeta, ili odbija da se odalji od vas i vase grupe, naprimer moj slucaj, lice je vec vise puta dolazilo i ometalo nas, mogao je da se odalji, do svoje prodavnice ili vec sta je rekao ili barem od nas, ali lice je odlucio da ostane na istu lokaciju, tako da sam bio prisudjen da brojim tom licu, lice je odbilo G.P 6 15 tako da sam bio prisudjen da pucam.
 

Fao_Liii

Player
Player
Joined
Jan 29, 2024
Messages
12
u videu nema dovoljno dokaza da ja lice teram mod moje teritorije, vec se u videu vidi da ja njega zelim otjerati od nas
 

Fao_Liii

Player
Player
Joined
Jan 29, 2024
Messages
12
I postaviio sam zalbu na igraca gde zelim da o vaj igrac dobije za Fear Rp ali je admin odbijo jer misli da su to dvije iste teme, i rekao je da ne smijem koristiti video koji nije moje (to pravilo ne postoji) a ja sam ukljucen u situaciju.
Ime tok admina je :

Carlos Malchiny
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom