Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

David Armani

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
36
1. Vaše ime IRL: David
2. Vaše godine:17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Od kada do kada ste inace ingame : 15:00-1:00
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski):8 sati
6. Vaš Discord: chodav7#1141
7. Vaše ingame ime: David Armani
8. Vaš ID: 14848
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a:Crime-a

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? Jer sam dugo godina u gradu i veoma sam dobro upoznat sa pravilima grada.I takodje volim da pomazem drugim igracima sta god im treba.Samim tim što sam dugo godina u gradu doziveo sam dosta rp situacija i to mi je dosta pomoglo oko ucenja pravila.Od kada sam poceo da igram i sve do sada jednom sam bio u demorganu zbog lta ali ustvari mi je puko net ali nisam tad imao pov jer sam imao los pc i nisam imao preko cega da snimam ali sada je drugacija situacija.Bio sam u svim organizacijama i u kriminalnim i drzavnim i veoma sam dobro upoznat sa njihovim pravilima.Ali sam uvek vise voleo da budem u kriminalnim organizacijama.I sve u svemu mislim da bih bio dobar admin jer mislim da bi uzivao u tom poslu i da mi nebi dosadilo posle 2 dana.
2. Koje su vaše prednosti? To jer sam dosta godina u gradu i veoma sam dobro upoznat sa pravilima grada.I takodje sam bio admin na drugim rp serverima,bio sam admin na sampu na balkan-school i na vortexu.Tako da znam sta se radi kao admin i upoznat sam u takav zivot.
3. Koje su vaše najveće slabosti? Slabosti nemam da ja za njih znam.U ulozi admina nebi trebao imati slabosti to znam jer sam vec bio admin,jer ne možete pustiti igraca da prodje bez kazne ako je prekrsio neko pravilo posle njegove ispricane tuzne price.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? Da biću spreman,jer sam dugo imao rp zivot i voleo bih da ga malo promenim u ulozi admina.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? Da,jer trenutno nemam nikakav biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? Ne ne postoji.
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Senior Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
3,022
Intervju ce biti u sutra (28.02.2024) u 20:00h. Budite u cekaonici.

Ukoliko vam ne odgovara termin ispitivanja, kontaktirajte me na discordu: shayk.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom