- Joined
- Jan 30, 2024
- Messages
- 12
ja se izvinjavam zbog kradje iz fama jer nisam znao sta treba da radim a sta ne i cekao sam 60 dana i posle 60 dana sam odlucio da trazim zalbu jer nisam trebao da kradem iz fama ja se jos jednom izvinjavam
By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!ja se izvinjavam zbog kradje iz fama jer nisam znao sta treba da radim a sta ne i cekao sam 60 dana i posle 60 dana sam odlucio da trazim zalbu jer nisam trebao da kradem iz fama ja se jos jednom izvinjavam