ja ne kuzim zasto sam dobio ban pise da sam dobio ban zbog kradje ali nisam nista krao mogu dokazat na bilo kakve nacine i to sto smo ja i moj drugar bili u istom famu i imamo ista prezimena na znaci da mi je to twink ja mogu dokazat da mi to nije twink imam tog lika na bubici sve cu vam pokazat ali ja nisam nista uradio mogu vam screensharati na bubici da vam pokazem da mi to nije twink i samo se zelim vratit u grad i ponovno igrat