Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
53216
Players nickname
Alex Vasquez
Suspect ID
46268
Date of violation
Feb 28, 2024
Time of violation
21:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Y91zjcpp1_c

Aleks94

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
41
Usao na privatni posed bez ikakvog rp razloga i pucao bez brojanja kao sto se vidi na povu, nemam panela na posedu.
Ovo mu je drugi put da je dosao u roku od 15min a kao sto sam rekao nema rp razloga, prvi put mi nije radila kamerica ali drugi put je stigla da uhvati ovo.
 

Kuki Montana

Player
Player
Joined
Feb 23, 2024
Messages
14
Usao na privatni posjed bez ikakvog rp razloga i pucao bez brojanja kao što se vidi na povu, nemam panela na posjedu.
Ovo mu je drugi put da je došao u roku od 15min a kao što sam rekao nema rp razloga, prvi put mi nije radila kamerica ali drugi put je stigao da uhvati ovo.
kakvo je ovo brojanje i gdje ti je cijeli pov moraš cijelu situaciju da prikažeš
 

Diego Tsukuyomi

Player
Player
Joined
Nov 11, 2023
Messages
42
Usao na privatni posjed bez ikakvog rp razloga i pucao bez brojanja kao što se vidi na povu, nemam panela na posjedu.
Ovo mu je drugi put da je došao u roku od 15min a kao što sam rekao nema rp razloga, prvi put mi nije radila kamerica ali drugi put je stigao da uhvati ovo.
Molim ljepo ovo nije cjeli pov gde je govorio mrtav to je odrezao
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
1,514
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

Zahtjev nije ispunjen u zadatom roku!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom