Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Gold Family-DM u gradu ID-0000/Tom Chivas

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
377
Players nickname
Emily Obama
Administrators nickname
Tom Chivas
Date
Mar 7, 2022
Time
19:26
Proofs
https://youtu.be/o-77v5tDtMA

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Kad je Regroup u pitanju odma je prvi.
Dolazim da rejdam kucu ako su govrili da izađem za 5 sekundi nisam cuo kad su se svi derali da su mi reli da izađem ja bi odma izaso a ne pokusavam da startam rejd oni me rokaju. Ceka se da se odluci 2 dana zalba za taj dm

Sta ovo znaci kad se na videu vidi ja idem da startam rejd nit su rekli da izađem brojali ni nista vidim da su rejdani pocinju da pucaju. Moj hoce da me digne kaze izalzi ne diraj ga
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Opet nisi nista naucio iz ove lekcije?? Pobrini se ti da regroup ne dobija warnove zbog takvih poput tebe i jos 100 takvih u fam koji neznaju 10% pravila...
Opet ti nije jasna situacija pa treba opet da ti se dokazuje da si u krivu?? To sto si regroup to ne znaci da si bog iako se svi tako ponasate.. Uostalom ta "zenska" je druga koja se zaletava na vrata jer je neko vec bio kao sto sam rekao nemoj da moji postave POV pa ce ti vozac helica jos dobit kaznu i svi ostali koji krsite pravila na POV.
 

Smajser

Balkan gang shit/Bosko Buha on fire
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
287
Opet nisi nista naucio iz ove lekcije?? Pobrini se ti da regroup ne dobija warnove zbog takvih poput tebe i jos 100 takvih u fam koji neznaju 10% pravila...
Opet ti nije jasna situacija pa treba opet da ti se dokazuje da si u krivu?? To sto si regroup to ne znaci da si bog iako se svi tako ponasate.. Uostalom ta "zenska" je druga koja se zaletava na vrata jer je neko vec bio kao sto sam rekao nemoj da moji postave POV pa ce ti vozac helica jos dobit kaznu i svi ostali koji krsite pravila na POV.
Bitno da ste vi jaki i nista ne radite jer se bojite da nebi nedaj boze dobili unnofical warn. No comment
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
kad ti narastu brkovi i brada onda mi se obrati
FO6z0y8.jpg
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Postovanje, na 0:22 se cuje kako vam govore "izadji iz dvorista" medjutim vi ste se odmakli tako da ne znam da li je dodao da imate 5 sekundi ili ne tako da ne mogu donijeti zakljucan na osnovu ovog POV-a iznad.
kad ti narastu brkovi i brada onda mi se obrati
FO6z0y8.jpg
Dobijas ban sa foruma zbog offtop i toksicnosti. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom