Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected ULAŽENJE U ZONU EVENTA PRIJE POČETKA - PORODICA ???

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
1703
Players nickname
Nikola Ali
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 6, 2022
Time of violation
19:00
Proofs
https://youtu.be/j55woftcz8A

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Pozdrav,

prije eventa bizwar u top 10, nekva porodica je usla unutra sa kolima i postavila se po krovovima i u kutove. Vjerovatno ako se potrudite mozete vidjeti po logovima ili nekako. Ta porodica nas je prva ubila vecinu. Kad smo usli pucaju nas sa krovova i ubijaju. Nemam taj dio snimljen jer nisam stigao snimiti.

Ja bih rekao da je porodica SINNERS CARTEL, ali nebih nikoga osudjivao bezveze. Oni imaju odjela kakva su ulazila u zonu na snimku. Ostalo rijesite vi preko logova i svega sto se moze.

Molim vas takodje da se cesce provjeravaju ovakvi eventi jer su bitni a rule brake je preveliki svaki put.

hvala.

 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
Bato jel si cist jel si ti konkretno video coveka koji je u krugu ili si video auta u kome nije bilo nikoga a i ne bih rakao da rva porodica na serveru ne zna takva pravila
 

Nikola Ali

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
92
Bato jel si cist jel si ti konkretno video coveka koji je u krugu ili si video auta u kome nije bilo nikoga a i ne bih rakao da rva porodica na serveru ne zna takva pravila
Napisao sam zalbu jer sam kasnije bio ubiven od dosta ljudi sa krova cim smo usli. Napisao sam najkulturnije moguce zalbu i neka admini odluce. Ljude sam vidio kako ulaze 1 2 3 min prije pocetka unutra i moji su vidli jos njih unutra.

Kola se sama dovela unutar kruga?:D
 

Nidzolaaa

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
64
Napisao sam zalbu jer sam kasnije bio ubiven od dosta ljudi sa krova cim smo usli. Napisao sam najkulturnije moguce zalbu i neka admini odluce. Ljude sam vidio kako ulaze 1 2 3 min prije pocetka unutra i moji su vidli jos njih unutra.

Kola se sama dovela unutar kruga?:D
Ne, sve okej bat moj. Evo dokaza da nismo svi bili. Jedan lik je bio unutra, ni sam ne znam ko je, vidi se na family blipovima, valjda ce dobiti svoju kaznu, nisam saznao ko je jer ja sam licno crashao kad je odbrojalo 19:05.
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nedovoljno dokaza + Zalba napisana u nepravilnom formatu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom