- Joined
- Mar 6, 2022
- Messages
- 88
Draga Administracijo,
Dobio sam kaznu za G.P 6.15 mislim da admin nije lepo realizirao situaciju sto moze svakom da se desi. Ja sam lider porodice Omerte i situacije se odvija u nasem fam dvoristu zalbu je kacio moj clan na lika koji je dosao da krade panele. Ukoliko lepo pogledate pov koji je kacio clan videcete da od pocetku videa od 00:00 do 00:21 da se nalazim na krovu i moj clan krece da trci ka panelima i njegov krug pricanja je stavljen na najvece i krece da broji likovima i ja slusam i gledam celu situaciju i krece ka ogradi da se vidi da ja na 00:42 skacem s krova i cekamo da napusti jer mu je vec moj clan odbrojo u situaciji, krenula je pucnjava i ja sam pucao jer kao sto sam reko kradcu panela je vec odbrojano i ne vidim razlog moje kazne kad je clan moje porodice brojao dok sam ja bio na 2 metra od njega i da povtaram isto.
Dobio sam kaznu za G.P 6.15 mislim da admin nije lepo realizirao situaciju sto moze svakom da se desi. Ja sam lider porodice Omerte i situacije se odvija u nasem fam dvoristu zalbu je kacio moj clan na lika koji je dosao da krade panele. Ukoliko lepo pogledate pov koji je kacio clan videcete da od pocetku videa od 00:00 do 00:21 da se nalazim na krovu i moj clan krece da trci ka panelima i njegov krug pricanja je stavljen na najvece i krece da broji likovima i ja slusam i gledam celu situaciju i krece ka ogradi da se vidi da ja na 00:42 skacem s krova i cekamo da napusti jer mu je vec moj clan odbrojo u situaciji, krenula je pucnjava i ja sam pucao jer kao sto sam reko kradcu panela je vec odbrojano i ne vidim razlog moje kazne kad je clan moje porodice brojao dok sam ja bio na 2 metra od njega i da povtaram isto.