- Joined
- Mar 3, 2024
- Messages
- 1
Poštovani, nakon što sam cekao svog kolegu da izađe iz zatvora odlučio sam otići do zatvora i pičekati ga tamo. Tijekom putovanja do zatvora zaštekala mi je igrica i zabio sam se u zgradu od pijace na svu sreću nije bilo ni auta ni ljudi koje sam mogao udariti. Nakon par sekundi od udara završio sam u zatvoru na 120min razlog admina je bio da sam kršio pravila servera(prije nego sam krenuo igrati roleplay naučio sam sva pravila). Pokusavajući objasniti adminu da mi je zaštekalo i da nisam mogao utjecati na taj udarac on natsavlja govoriti da sam se zabio u zgradu iz pijace namjerno. Meni je stvarno žao što mi je zaštekalo ali nisam zaslužio zatvor od 120 minuta zbog vanjskog čimbenika na koji nisam mogao utjecati. Lp!