Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14510
Players nickname
Tikin Kawasaki
Suspect ID
0000
Date of violation
Mar 7, 2022
Time of violation
22:15
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=mzis8dWcZHM

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Sve se vidi u POV,lik ID: 114 ulece u FAM dvoriste lupa mi automobil,dobija upozorenje da napusti vlasnistvo,pritom radi FearRP a odmah zatim VDM i nakon toga dolazi cela njegova familija i radi VDM,i tako 3 puta za redom rade VDM mogu postaviti ostale POV,kao svedok svo vreme kraj mene je bio Admin Milan Mancic koji nista nije preduzeo.Molim da se ovo strogo kazni,hvala!
 

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Sve se vidi u POV,lik ID: 114 ulece u FAM dvoriste lupa mi automobil,dobija upozorenje da napusti vlasnistvo,pritom radi FearRP a odmah zatim VDM i nakon toga dolazi cela njegova familija i radi VDM,i tako 3 puta za redom rade VDM mogu postaviti ostale POV,kao svedok svo vreme kraj mene je bio Admin Milan Mancic koji nista nije preduzeo.Molim da se ovo strogo kazni,hvala!
Ispravljam gresku, ne rade svi VDM vec "RDM"
 

Shomy McQueen

╚════▣◎▣════╝
Player
Joined
Oct 13, 2021
Messages
420
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 14510 dobit će kaznu za PG + FearRP
    PG- Na samom po početku videa izvozite auto iz fontane kao da je džip tj. OFF ROAD vozilo.
    FearRP- Obzirom da ste videli 3+ naoruzane osobe ispred svog poseda niste smeli sami da zapucate na njih i trebali ste da odglumite strah za svoj žitot.

  • Obzirom da su ulazili na vaš posed a vi ste počeli prvi da pucate i pritom ste bili brojčano u manjini ostali neće biti kažnjeni za RDM.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom